Moja Twórczość

Adres: http://nowojorskie-tajemnice.blogspot.com/
Data rozpoczęcia: 9 lipca 2013r.
Data zakończenia: 29 grudnia 2014r.
Gatunek: Kryminał
Szablon: Faith z bloga "Zaczarowane szablony"

Głównym bohaterem jest sierżant Johnny Brigh, który wraz z detektywami Jessicą Carter i Thomasem Reeve'm, prowadzą dochodzenia w Nowym Jorku. Nadzorują nad nimi porucznik Jonathan Brigh, który jest ojcem Johnny'ego, a także prokurator śledczy - Nathasha Plamer. Postaram się wprowadzić Was na ścieżkę tajemniczych morderstw, a także w życie osobiste naszych policjantów. Opowiadanie jest drugą wersją opowiadania "Tajemicy z Manhattanu".


Wersja w PDF


Data rozpoczęcia: 18 marca 2013r.
Data zakończenia: 24 listopada 2013r.
Gatunek: Obyczaj
Szablon: Elfaba z bloga "Ada Otto
 
Opowiadanie o  przeznaczeniu, który zawładnął dwójkę o zupełnie różnych charakterach. Ona,  dwudziestoczteroletnia Selina Simmons, która prowadzi własną bibliotekę na czterdziestej dziewiątej ulicy w Manhattanie, kocha książki, przyrodę oraz podróże. Niestety wykryto u niej wrodzoną wadę serca. Przez jego niewydolność, czeka w kolejce na przeszczep. W końcu po jakimś czasie dostaje serce Camille, która była narzeczoną dwudziestosiedmioletniego Lucasa Johnsona, kierownika ds. reklamy w przedsiębiorstwie marketingowej „OCTOS”, znajdujący się w Centrum Manhattanu. Zanim zmarła jego narzeczona, która była początkującą modelką, był pogodnym, a jednocześnie nieco aroganckim osobnikiem, zawsze miał zaplanowany każdy dzień. Jednak gdy stracił partnerkę życia, stracił także sens życia, nie widząc dalej przyszłości bez niej. Zaczyna się zamykać w sobie, zaniedbywa pracę, rodzinę oraz przyjaciół. Jego życie się zmienia, gdy pół roku po śmierci Camille, spotyka na swojej drodze Selinę. Para zaczyna się ze sobą spotykać, nie wiedząc, że to serce Camille przyciągało tych dwoje do siebie.

Wersja w PDF 

 Adres bloga: http://zycie-astorii-malfoy.blogspot.com/
Data rozpoczęcia: 14 czerwiec 2011r.
Data zakończenia: 28 kwietnia 2013r.
Gatunek: FF Potterowski, Po wojnie
Szablon: Własnego Autorstwa, plakat: z szablonu Elfaby

Astoria Malfoy, młoda czarownica pochodząca z arystokratycznego rodu, zostaje wydana za mąż za Dracona Malfoya. Kobieta opowiada o swoim życiu u boku Malfoya, jak powoli z zimnego drania zamienia go w czułego mężczyznę, kochanego męża i ojca.
 

4 komentarze:

 1. Zaczynam trochę żałować, że nie masz wszystkiego w jednym miejscu, Byłoby mi znacznie łatwiej, gdybym chciała przeczytać coś jeszcze Twojego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te opowiadania powstały wcześniej niż blog Written Heart, na którym obecnie publikuje świeże opowiadania - mam je w zakładce "Zbiór opowiadań".
   Byłoby raczej bez sensu, gdybym musiała dodatkowo i te przenosić, skoro pisałam je wieki temu, nie sądzisz?

   Usuń
  2. To zależy, ja zdecydowałam się wszystko przenieść na jeden blog, bo skakanie po stronach u innych mnie zaczęło męczyć. Ty jeszcze na każdym blogu masz informacje co tworzysz, co już stworzyłaś. Niektórzy nie mają takiej zakładki.

   Usuń
  3. Blogi powstały dawno temu i od ich zakończenia nie miałam żadnych nowych powiadomień, więc nigdy nie myślałam, aby je tutaj przenosić. Ta zakładka jest tylko informacją, ale jeśli byłabyś ciekawa któregoś opowiadania - co mnie cieszy - zawsze mogę podesłać Ci opowiadanie w pliku PDF, bo je trzymam u siebie na dysku.

   Usuń

Obserwatorzy