O autorce bloga

Nazywam się Barbara. Urodziłam się 24 listopada 1989 roku w Rudzie Śląskiej.
Ukończyłam szkołę policealną na kierunku administracji oraz rachunkowości, a od października 2017r. zaczęłam studia zaoczne w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, kierunek – administracja publiczna. Na co dzień pracuje jako asystentka serwisu w firmie CTC Iveco, która zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych.
Moją największą pasją są książki. Czytam w każdej wolnej chwili – niezależnie od miejsca oraz pory dnia. Nie palę, mało przeklinam. Imprezuję rzadko, jak już, to tylko w gronie najbliższych przyjaciół, najlepiej w zaciszu domowym. Jestem singielką i na chwilę obecną jest mi z tym dobrze. Żyję chwilą, bo doszłam do wniosku, że życie jest za krótkie, aby marnować je na smutki. Zwolenniczka społeczności LGBT.
Miłośniczka Harry’ego Pottera od niepamiętnych czasów. Nie ograniczam się, co do czytania jednego poszczególnego gatunku – biorę do ręki wszystko, co przypadnie mi do gustu lub jeśli ktoś coś mi poleci. Lubię również w weekendowe wieczory oglądać filmy; oglądam niemal wszystko, ale  horrorom mówię stanowcze "nie", a thrillery oglądam z siostrą. Uzależniona od wielu seriali: obecnie oglądam "Arrow" „The Flash”, „Sherlock”, „Sposób na morderstwo”, „Shadowhunters”. Od lat uwielbiam serial „Przyjaciele” i chętnie do niego wracam. Z muzyki słucham głównie Adama Lamberta, Sylwię Grzeszczak oraz Mateusza Ziółko, a także muzykę z serialu "Glee".
Oprócz czytania i pisania, lubię też geografię polityczną. Jestem marzycielką, spokojna i cierpliwa, czasem uległa. Uzależniona od kawy i zupy ogórkowej. Marzę o wyjeździe do Paryża i Londynu.
Kontakt ze mną: basia241189@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy